Ceiba

Obchodný riaditeľ

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodného riaditeľa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné riadenie dlhodobej a krátkodobej obchodnej stratégie spoločnosti
- Vytváranie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Úzka spolupráca s manažmentom spoločnosti
- Riadenie celého obchodného tímu
- Identifikácia, implementácia a plnenie stanovených obchodných cieľov
- Implementácia marketingovej stratégie spoločnosti a aktivít zameraných na podporu predaja
- Monitorovanie úspešnosti predaja produktov
- Účasť na veľtrhoch, výstavách - prezentácia spoločnosti
- Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- Reportovanie majiteľom spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca pre úspešnú spoločnosť so zaujímavým portfóliom produktov
- Mobilný telefón, notebook, služobné auto
- Príjemné pracovné prostredie a tím zamestnancov

Požadujeme:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Predošlá skúsenosť s predajom je výhodou kandidáta, nie však podmienkou pre prijatie
- Komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Profesionálny prístup ku zákazníkom
- Leadership
- Manažérske zručnosti
- Tímový hráč
- Microsoft Outlook - pokročilý
- POHODA - základy

V prípade vašeho zaujmu nás prosím kontaktuje: info@ceiba.sk
prihlásenie prebehlo v poriadku
ste prihlásení ako. Host.
neplatné užívateľské meno alebo heslo
Váš kód je v poriadku, zľava je aplikovaná
Váš kód nebol správne zadaný, zľava nebude započítaná